Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, adına tescilli olan TEAX markası ile 2004 yılından bu yana kayıtlı CD / DVD üretimi yapmaktadır. 2016 yılından itibaren ise Türkiye’deki ilk ve tek Boş CD / CD-R üretim tesisini faaliyete geçirerek, ülkemizin dışa bağımlılığını azaltarak, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir

"%100 urun garantisi, zamanında teslimat ve en iyi fiyat garantisi" ilkesi ile hizmet vermeye devam eden firmamız, konusunda uzmanlaşmış, bilgi ve deneyime sahip günün her saatinde müşterilerine çözüm sunabilen bir hizmet anlayışıyla sektörün lider firması konumuna gelmeyi başarmıştır.

Özellikle sağlık sektörümüzün ihtiyacı olan özel ve devlet hastanelerinin MR, röntgen ve tomografi bölümlerinde kullanılan Printable / Inkjet CD-R olarak adlandırılan CD’lerin üretimi konusunda ihtisaslaşmış olup, ülkemizin her köşesindeki hastanelerimize ürün temini yapmaktadır.

Ayrıca müzik, film, yayınevi sektörü ile firmaların tanıtım / eğitim CD’si gibi farklı birçok sektörlere de hizmet etmektedir.

Aylık 800.000 adet boş / dolu CD-R ve 600.000 adet DVD üretim kapasitesine sahip olan firmamızın yeri İstanbul, Esenler’de olup, T.C. Kültür Bakanlığı’nın yetkilendirdiği CD - CD-R - DVD üretim belgesi bandrol sertifikasına sahiptir.

TEAX güvencesiyle sektörde 16. yılını dolduran firmamız, kaliteli ürün, en iyi fiyat ilkesinden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.

Sertifika
Back to Top